Maraton fitness

Za nami wydarzenie z cyklu „Kulturalne Piątki”. Tym razem było to popołudnie z kulturą fizyczną. Uczestnicy mogli wziąć udział w różnego rodzaju formach aktywności fizycznej, m.in. w pokazie salsy kubańskiej, nauce bachaty, salsy fit, zumby, zumby kids, spinningu na rowerkach.

Warsztatom towarzyszyły stoiska kosmetyczne i dietetyczne, przy których można było zapoznać się z produktami, skorzystać z porad i konsultacji ze specjalistami.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania osobom prywatnym i firmom, które współtworzyły wydarzenie: p. Katarzynie Tomczak – Fanti Fitness, p. Aleksandrze Kołkiewicz – ZOla, p. Witoldowi Pągowskiemu – Dance Fit Center, p. Justynie Rybickiej – Oriflame, p. Martynie Łapińskiej – Depil Concept, p. Magdalenie Ćwikła – BMCS, p. Annie Zdonek – Duolife SA.

A w najbliższy piątek, 7 sierpnia zapraszamy na „Fantastyczny Piątek z Toporami”, podczas którego miłośnicy gier planszowych i fantastyki będą mogli wziąć udział w rozgrywkach i zabawach intelektualno-rozrywkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *