Mamma mia, cóż za show

Kolorowo i scenicznie ubrani chłopcy i dziewczęta stoją w zwartej grupie na ozdobionej scenie. Część z nich, na wysokości ust trzyma mikrofony, do których zdają się śpiewać. Na ich twarzach widać skupienie i szczęście. We wtorkowy wieczór było nieco inaczej… MCK Tkacz przeniósł się w czasie w klimaty lat 80., gdy na scenie królował szwedzki zespół ABBA. To właśnie jego utwory wprawiły wczoraj publiczność w wyjątkowy nastrój podczas Abba Show w reżyserii Beaty Niedzielskiej. 

Hity takie jak „SOS”, „Mamma Mia”, „Honey Honey” czy „Waterloo” wykonali dla uczestników wydarzenia uczennice i uczniowie zajęć wokalnych Miejskiego Centrum Kultury, którzy na co dzień działają w pracowni pod kierunkiem Beaty Niedzielskiej. Pomiędzy utworami można było zapoznać się z historią zespołu ABBA, o której opowiedziała Jadwiga Kocik. Scenografia, kostiumy, oświetlenie, efekty specjalne oraz talent naszych „Wokalnych” i tancerek z Akademii Tańca Sportowego Aster uczyniły ten wieczór zdecydowanie wyjątkowym… Nie obyło się oczywiście bez bisu, a nawet próśb o powtórzenie wydarzenia. 

Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie show oraz Wam, drodzy uczestnicy zajęć. Jesteśmy dumni, że mamy takie osoby pod swoimi skrzydłami. 

Dziękujemy za obecność!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *