Letnia Scena Artystyczna – zapraszamy na koncert Gadowskiej z Gachami

Koncert Gadowskiej z Gachami, 26 lipca 2024, godz. 20, Przystań nad Pilicą w Tomaszowie Mazowieckim. Wstęp wolny. Zuzanna Gadowska, Hubert i Tomasz Gachowie oraz Jakub Biniek wystąpią 26 lipca na Przystani nad Pilicą w Tomaszowie Mazowieckim. Koncert odbędzie się w ramach Letniej Sceny Artystycznej organizowanej w czasie wakacji przez Miejskie Centrum Kultury. Wstęp wolny.

Gadowska z Gachami to zgrany kwartet (Zuzanna Gadowska – wokal, skrzypce, Hubert Gach – gitara akustyczna, Tomasz Gach – gitara basowa i Jakub Biniek – instrumenty perkusyjne), który poza radością z muzykowania łączy podobne poczucie humoru i zamiłowanie do spełniania marzeń. W repertuarze mają własne piosenki oraz utwory instrumentalne, jak również największe polskie i zagraniczne hity w autorskich aranżacjach. Podczas ich występu w Tomaszowie Mazowieckim, który rozpocznie się o godzinie 20, usłyszymy zarówno aksamitny, balladowy wokal, jak i mocniejsze uderzenie. Wstęp wolny.

Przed koncertem Gadowskiej z Gachami – od godziny 19 – na scenie amfiteatru na Przystani nad Pilicą w ramach Open Stage zaprezentują się młodzi artyści, którzy dopiero zaczynają swoją muzyczną przygodę Tym razem posłuchać będzie można popisów na perkusji w wykonaniu utalentowanego Aleksandra Gronostaja, a także Juliana Dobrzyńskiego (piano) oraz Wiktorii Chwalińskiej (skrzypce), którzy zagrają w duecie.

Jeśli również chcesz zaprezentować swój talent muzyczny, wokalny, kabaretowy, taneczny, literacki itp. przed publicznością na otwartej scenie, zgłoś się do Miejskiego Centrum Kultury. Więcej informacji na ten temat można znaleźć pod linkiem https://mck-tm.pl/letnia-scena-artystyczna-przyjdz-i-posluchaj-lub-wystap/.