Letnia Scena Artystyczna – będą jeździć i grać

Letnia Scena Artystyczna, koncert Orkiestry na Dużym Rowerze. 18.08.2023, godz. 20, pl. Kościuszki, Tomaszów Mazowiecki, Wstęp wolny. To nie żart! Teraz koncertuje się, jeżdżąc na rowerze. Nie wierzycie? To przyjdźcie w najbliższy piątek, 18 sierpnia na plac Kościuszki, a przekonacie się sami. O godz. 20 na naszej Letniej Scenie Artystycznej zobaczycie i usłyszycie Orkiestrę na Dużym Rowerze, półfinalistów telewizyjnego show Mam Talent!

Muzycy wystąpią w sześcioosobowym składzie, grając muzykę z pogranicza popu i folku. Sami o sobie mówią, że są „samojezdnymi samograjami”, dżentelmenami z instrumentami, których do działania najbardziej motywują entuzjastyczne okrzyki publiczności na koncertach. Mamy więc nadzieję, że i tomaszowska widownia odpowiednio zdopinguje artystów, którzy wystąpią w naszym mieście podczas trasy koncertowej Maniana Tour ’23.
 
Przed koncertem głównym jak zawsze od godz. 18 będzie funkcjonować stoisko animacyjne dla dzieci, a na Open Stage zaprezentują się lokalni wykonawcy. Zapraszamy 😍
Letnia Scena Artystyczna, koncert Orkiestry na Dużym Rowerze. 18.08.2023, godz. 20, pl. Kościuszki, Tomaszów Mazowiecki, Wstęp wolny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *