Kulturalny piątek w rytmie fit

Powiększ obraz

Za nami Maraton Fitness. Przez dwie godziny, 7 lipca, tomaszowianie wspólnie ćwiczyli na płycie placu Kościuszki. Impreza odbyła się w ramach cyklu „Kulturalne piątki”. Uczestnicy rekreacyjnych zmagań udowodnili, że fitness to sposób na życie, dobrą formę i samopoczucie.

Nad przedsięwzięciem czuwali profesjonalni trenerzy: Katarzyna Tomczak oraz Artur Idzik z Fanti Fitness, Mariusz Marusik, Natalia Pigoń i Dawid Izbiński z LV Gym. Na maraton składało się kilka bloków tematycznych: zumba, ćwiczenia na mocne nogi i zgrabną figurę, armwrestling, strong by zumba, trening na rowerze stacjonarnym. Sympatycy fitnessu mieli okazję sprawdzić swoją kondycję, wypróbować własne umiejętności rytmiczno-taneczne. Imprezę uatrakcyjniły Wołyńskie Słowiki swoją muzyczno-taneczną prezentacją.

Partnerami maratonu byli: Ceramika Paradyż, LV Gym, Fanti Fitness, Fiero Pizza, Natur House, Oriflame, MIRMED, Medycyna Estetyczna, Dr Nona International Ltd., Figuromania – Studio Modelowania Sylwetki, Mary Kay – Kosmetyki i perfumy.

Na wszystkich uczestników imprezy czekały tego dnia nagrody od partnerów. Koordynatorem Maratonu Fitness była Katarzyna Wojtaszczyk z Miejskiego Centrum Kultury, która cyklicznie inicjuje maratony w filii „Tkacz”.

W najbliższy piątek, 14 lipca, serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów na Wojewódzkie Obchody Święta Policji, szczegóły na plakatach.