Kulturalne Popołudnie w centrum miasta!

Plakat informujący o wydarzeniu plenerowym.Chcesz wystąpić z własnym repertuarem lub pochwalić się swoją działalnością? A może masz ochotę spędzić czas w kameralnej, letniej atmosferze w plenerze? My to wszystko połączymy na naszym patio podczas „Kulturalnego Popołudnia” ze Strefą Wolnego Artysty. Wydarzenia odbywać będą się cyklicznie, w terminach 19 czerwca, 31 lipca oraz 28 sierpnia, w godz. 18-20. Wstęp wolny.

Wypełnimy centrum miasta muzyką i ciekawymi ludźmi – będzie się działo!

Chcesz wystąpić, pokazać swoje rękodzieło, wypromować swoją działalność? Zgłoś się do nas na Facebooku Miejskiego Centrum Kultury, przez adres mailowy zgloszenia@mck-tm.pl, bądź formularz online: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe4UyYPDAQ-UQMnCvWhSdxh6j5Kh6McDQQdT6xuH5JIg9H2EQ/viewform

Regulamin uczestnictwa dostępny poniżej.

Chcesz miło spędzić czas? Po prostu przyjdź na nasze „Kulturalne Popołudnia”!

Więcej informacji udzielimy poprzez Facebook bądź telefonicznie pod nr 44 712 23 69.

Regulamin – Kulturalne Popołudnie

Zgoda na uczestnictwo – Kulturalne Popołudnie