Kończymy akcję wakacyjną, zapraszamy od września na stałe zajęcia

Zabawa i realizowanie pasji to podstawa warsztatów interdyscyplinarnych ph. „Zaopiekuj się kulturą” prowadzonych tego lata przez Miejskie Centrum Kultury. Niemal przez całe wakacje stwarzaliśmy przestrzeń dla dzieci potrzebną do stymulacji ich rozwoju i kreatywności, przy okazji dostarczając im mnóstwo radości i okazji do rekreacji.

Ceramika, zajęcia animacyjne, profilaktyczne,wokalne, ruchowe, literackie, wizyty w kinie, wycieczki w ciekawe miejsca to tylko część atrakcji, w których uczestniczyli najmłodsi. Aż żal, że to już ostatni tydzień letniej przygody.

Od września zapraszamy na stałe zajęcia i warsztaty. Naszą ubiegłoroczną ofertę rozszerzamy o nowości! Jesteście ciekawi jakie? Przyjdźcie na dni otwarte, które odbędą się w naszych ośrodkach 26-28 sierpnia. Szczegóły wkrótce. Śledźcie naszą stronę i profil MCK na Facebooku.

A tak bawiliśmy się w miniony poniedziałek i wtorek. Obejrzyjcie fotorelację.