Koncert Maxa Miszczyka – zaproszenie

Max Miszczyk – uczestnik 14. edycji The Voice of Poland, wokalista, multiinstrumentalista, kompozytor i autor tekstów – wystąpi 10 maja o godz. 18 w Miejskim Centrum Kultury Browarna w Tomaszowie Mazowieckim. Podczas koncertu wykona głównie swoje autorskie kompozycje.

Bilety na koncert w cenie 40 zł są dostępne w Miejskim Centrum Kultury przy pl. Kościuszki 18 lub przez serwis Biletyna.pl (https://biletyna.pl/koncert/koncert-Maxa-Miszczyka).

Wiele osób tego młodego utalentowanego wokalistę i muzyka kojarzy zapewne z występów w zespole el Fuego, gdzie zdobywał doświadczenie pod artystyczną opieką Katarzyny i Piotra Goljatów. Obecnie Max jest studentem Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach w klasie wokalistyki jazzowej. Tam się spełnia jako artysta, pisząc i aranżując własne piosenki oraz kompozycje jazzowe. Zbiera już materiał na debiutancki album, który chce wydać z kolegami z uczelni, również świetnymi muzykami. Max Miszczyk to także laureat wielu konkursów wokalnych w Polsce, jak i za granicą.

Więcej informacji można uzyskać w MCK lub pod numerem tel. 44 712 23 69.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *