Ewa Farna wystąpiła w Tomaszowie

Powiększ obraz

Ewa Farna wystąpiła w ramach koncertu jubileuszowego przed tomaszowską publicznością. Wokalistka wykonała swoje największe przeboje w hali „Samochodówki”. Przed koncertem podsumowana została  pierwsza w Polsce akcja „Legalne wagary”, która 1 marca rozpoczęła się w naszym mieście.

W trakcie koncertu, Ewa Farna wykonała wiele swoich największych hitów, m.in. utwór Wszystko albo nic”, który promuje polsko-czesko-słowacki film o tym samym tytule. Po koncercie chętnie rozdawała autografy i pozowała do zdjęć z fanami. W tym roku artystka obchodzi 10-lecie pracy artystycznej w Polsce. Wokalistka jest również jurorką w 5. edycji muzycznego talent show „Idol”.

Przed koncertem miało miejsce podsumowanie akcji „Legalne wagary”, w której wzięło udział prawie 500 uczniów z tomaszowskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. W zamian za wykonane prace społeczne, otrzymali bilety na koncert Ewy Farnej. „Legalne wagary” miały na celu promocję idei wolontariatu wśród młodzieży. To pierwsza taka akcja w Polsce.

Organizatorami koncertu byli Urząd Miasta i Agencja Reklamy BRANDmedia przy współpracy z Miejskim Centrum Kultury.

źródło: Urząd Miasta w Tomaszowie Maz.

Więcej zdjęć z koncertu: tvtomaszow.pl, gazetatrybunalska.pl