„Kolorową Lokomotywą” na spektakl

Grupa dzieci siedzi na krzesłach. Są w jakimś pomieszczeniu. Dzieci są na coś zapatrzone. Niektóre uśmiechają się. W pomieszczeniu panuje półmrok. Spektakl „Przygody zazdrosnego Liliputka” w wykonaniu aktorów Teatru Króla z Łodzi był kolejnym przystankiem na ekologicznym szlaku, przez który „Kolorową Lokomotywą” wędrujemy wspólnie z Łódzkim Domem Kultury. 4 sierpnia w MCK Tkacz w spotkaniu wzięli udział nasi półkoloniści.

Dzięki opowieści o zarozumiałym i zazdrosnym świerszczu i innych mieszkańcach bajkowego lasu dowiedzieli się m.in. jak bezpiecznie poruszać się w cyberprzestrzeni, poznali zasady netykiety i upewnili się, że warto czytać książki, bo są skarbnicą wiedzy. A przede wszystkim, że zawsze trzeba byś sobą, bo każdy z nas jest inny, mamy różne upodobania i trzeba to szanować.
 
Projekt „Kolorowa Lokomotywa – na ekologicznym szlaku” dofinansowany jest przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. Patronat honorowy nad projektem sprawuje Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *