Kolejny „Kulturalny piątek z MCK” ‒ zapraszamy na „PRL Story”

Jesteś posiadaczem wyjątkowego auta lub motocykla? Masz sentyment do przedmiotów czy klimatu PRL-u? Chcesz przypomnieć sobie atmosferę tamtych lat? A może po prostu ciekawie spędzić czas? Nieważne, jaki masz powód! Przyjdź/przyjedź w najbliższy piątek, 24 lipca na parking przy Skansenie Rzeki Pilicy i weź udział w wydarzeniu „PRL Story” organizowanym przez Miejskie Centrum Kultury.

Impreza rozpocznie się o godz. 17 zbiórką właścicieli zabytkowych aut, motocykli, motorowerów i innych pojazdów przed MCK Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50, skąd wyruszą ulicami miasta do Skansenu Rzeki Pilicy. Tam odbędą się konkursy (m.in. na najciekawszy strój z PRL-u i na „najgłośniejszy wydech”), występy wokalne, zajęcia plastyczne i animacje dla dzieci oraz inne atrakcje.

Rozstrzygnięty zostanie również konkurs pn. „Nakręć się na pojazd”. Polega on na nagraniu 60-sekundowego spotu (prezentacji), w którym jego autor/autorka opowie o swoim ulubionym pojeździe. Filmik powinien byś wykonany techniką cyfrową przy użyciu telefonu komórkowego, kamery wideo, aparatu fotograficznego itp. Nagrania (wraz z dołączoną kartą zgłoszenia) należy przesłać na adres kamil.wrona@mck-tm.pl jeszcze do 22 lipca 2020 r. (włącznie). W treści wiadomości należy podać tytuł filmu oraz imię i nazwisko uczestnika. Jury przyzna nagrodę główną oraz dwa wyróżnienia. Regulamin konkursu oraz karta zgłoszenia dostępne są tutaj: https://mck-tm.pl/nakrec-sie-na-pojazd-nagraj-filmik-i-zgarnij-nagrode/#more-12491

Bawcie się razem z nami.

Regulamin wydarzenia „PRL Story”:  Regulamin-Kulturalny-Piątek-PRL-2