Kochanym mamom

NA zdjęciu Kobieta obejmuje i całuje dziewczynkę, która trzyma bukiet kwiatów. Tekst: Koncert "Mamo, w sercu Cię kołyszę", 25 maja 2024, godz. 18, Miejskie Centrum Kultury Tkacz, ul. Niebrowska 50, Tomaszów Mazowiecki. Wstęp wolny. Mamo, w sercu Cię kołyszę” to tytuł koncertu, na który zapraszamy 24 maja (piątek) o godz. 18 do Miejskiego Centrum Kultury Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50. Wydarzenie odbędzie się z okazji Dnia Matki.

Na scenie zaprezentują się uczestnicy naszych zajęć wokalnych, instrumentalnych i tanecznych przygotowani przez instruktorów: Beatę Niedzielską, Annę Gnatek, Katarzynę Goljat, Anitę Sołtysiak, Kamila Wronę, Dominika Czwartka i Marcina Wójciaka, pod kierunkiem których na co dzień szkolą się i realizują swoje pasje.

W programie koncertu, którego tytuł został zaczerpnięty z tekstu utworu „List do matki” śpiewanego przez Violettę Villas, znajdą się piosenki o mamach i dla mam, ale także „poważniejszy” repertuar i piękne utwory instrumentalne.

Wstęp wolny. Zapraszamy.

 

NA zdjęciu Kobieta obejmuje i całuje dziewczynkę, która trzyma bukiet kwiatów. Tekst: Koncert "Mamo, w sercu Cię kołyszę", 25 maja 2024, godz. 18, Miejskie Centrum Kultury Tkacz, ul. Niebrowska 50, Tomaszów Mazowiecki. Wstęp wolny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *