„Ja i moja mała ojczyzna…” – XII edycja Konkursu

Powiększ obraz

Miejska Biblioteka Publiczna w Tomaszowie Mazowieckim, zaprasza młodzież z terenu powiatu tomaszowskiego do udziału w Konkursie Literacko-Plastycznym „Ja i moja mała ojczyzna…” Tegoroczna – XII edycja Konkursu nosi podtytuł „… stąd pochodzę” i jest objęta patronatem Starosty Powiatu Tomaszowskiego – Mirosława Kuklińskiego.

Kierowana jest do uczniów z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych i ma zasięg powiatowy. Młodzież składa pracę plastyczną lub/i literacką w wybranej przez siebie formie.

Szczegóły dotyczące Konkursu dostępne są w Ogłoszeniu i Regulaminie (do pobrania).Wszelkich informacji związanych z Konkursem udziela: Monika Koselak – Instruktor powiatowy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tomaszowie Maz. tel. 44 724-67-39; e-mail: instruktor@mbptomaszow.pl