Grudniowe Ale Kino w sali kinowej KiTka

Projekcja filmu "Samba" w cyklu Ale Kino. 13 grudnia 2023 r., godz. 18, Miejskie Centrum Kultury Tkacz, ul. Niebrowska 50, Tomaszów Mazowiecki. Bilety w cenie 9 zł w MCK przy pl. Kościuszki 18 i na Biletyna.pl.„Samba” – francuski komediodramat w reżyserii Oliviera Nakache’a i Erica Toledano (twórców przebojowego filmu „Nietykalni”) to kolejna propozycja, na którą kinomanów zaprasza Miejskie Centrum Kultury. Seans odbędzie się w cyklu Ale Kino 13 grudnia w sali kinowej KiTka w MCK Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50. Początek o godz. 18.

Bilety w cenie 9 zł dostępne są w Miejskim Centrum Kultury przy pl. Kościuszki 18 oraz online przez serwis Biletyna.pl (https://biletyna.pl/event/view/id/359540).

Opis filmu:

Tytułowy Samba (Omar Sy) i Alice (Charlotte Gainsbourg) pochodzą z dwóch różnych światów. On pracuje na zmywaku w paryskim hotelu, ona jest woluntariuszką, która po latach pracy w korporacji postanowiła przewartościować swoje życie i pomagać ludziom. Gdy wskutek biurokratycznej pomyłki Samba trafia do aresztu, jego sen o lepszym życiu pryska, a co więcej grozi mu przymusowa deportacja z Francji. Alice postanawia mu pomóc za wszelką cenę, ale żeby to zrobić będzie musiała nie tylko przekroczyć granice prawa, ale też odpowiedzieć sobie na pytanie, gdzie przebiega granica między zaangażowaniem i poczuciem misji, a głębokim uczuciem…

„Samba” to pasjonująca i pełna humoru opowieść o życiu w wielokulturowym tyglu, gdzie rzeczy najprostsze – bezinteresowne dobro, radość życia, solidarność oraz potrzeba kochania i bycia kochanym – okazują się być najważniejsze.

(Źródło: Gutek Film)

Czas trwania: 120 minut
Rok produkcji: 2014

 

Projekcja filmu "Samba" w cyklu Ale Kino. 13 grudnia 2023 r., godz. 18, Miejskie Centrum Kultury Tkacz, ul. Niebrowska 50, Tomaszów Mazowiecki. Bilety w cenie 9 zł w MCK przy pl. Kościuszki 18 i na Biletyna.pl.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *