Fun Kids w klimacie jesiennych skarbów

Zajęcia Fun Kids pn. "Skarby jesieni". Odbędą się 18 listopada, w godz. 10-12 w MCK Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50. Zapisy (dzieci 6-10 lat) przez strefazajec.pl lub w MCK przy pl. Kościuszki 18. Liczba miejsc ograniczona. Miejskie Centrum Kultury zaprasza młodszych odbiorców (6-10 lat) na listopadowe zajęcia Fun Kids. „Skarby jesieni” odbędą się w sobotę, 18 listopada w godz. 10-12 w MCK Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50. W programie szykuje się mnóstwo tematycznych atrakcji.

Tego dnia dzieci będą mogły spotkać się z Panią Jesienią, artystycznie zainspirować się jesiennymi skarbami, a także wziąć udział w quizach, zagadkach oraz jesiennych zabawach muzyczno-ruchowych. Mile widziane jesienne przebranie.

Zapisy przez https://www.strefazajec.pl/course/view/id/54361 oraz w sekretariacie Miejskiego Centrum Kultury przy pl. Kościuszki 18. Liczba miejsc ograniczona. Cena 25 zł.