XXXIX Mały Tomaszowski Konkurs Recytatorski – eliminacje powiatowe

To wydarzenie zakończyło się 30 kwiecień 2019

Miejskie Centrum Kultury zaprasza uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z Tomaszowa Mazowieckiego oraz powiatu tomaszowskiego do udziału w eliminacjach powiatowych XXXIX Małego Tomaszowskiego Konkursu Recytatorskiego (29-30 kwietnia). Czterech finalistów reprezentujących szkoły podstawowe zostanie zakwalifikowanych do finału XXIX Ogólnopolskiego Małego Konkursu Recytatorskiego Starachowice 2019, gdzie zawalczą o „Klucze Do Tajemnic Wszechświata”.

Uczestnicy tomaszowskiego konkursu otrzymają okolicznościowe dyplomy, laureaci nagrody w każdej kategorii wiekowej. Termin zgłaszania uczestników – upływa z dniem 24.04.2019r. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: Miejskie Centrum Kultury, filia MOK ul. Browarna 7, 97-200 Tomaszów Maz. tel./fax: 44 724 42 93, 44 724 53 23, e-mail: filiamok@mck-tm.pl

Do pobrania: