Edukacja Młode Horyzonty – zgłoś swoją szkołę lub przedszkole do projektu

Od października bieżącego roku do kwietnia przyszłego roku realizować będziemy kolejną edycję ogólnopolskiego projektu Edukacja Młode Horyzonty (dotychczas Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej) w ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacji Filmowej dla Przedszkoli i Szkół. Projekcje odbywać się będą w MCK Tkacz. Zgłoszenia przyjmowane są do 4 października lub do wyczerpania limitu miejsc.

Poza możliwością uczestniczenia wraz ze swoją klasą w ciekawym projekcie, nauczyciele otrzymają materiały dydaktyczne (dostosowane do wieku uczniów) do prowadzenia zajęć na podstawie wyświetlanych filmów, m.in.: karty pracy, scenariusze, prelekcje czy analizy psychologiczne.

Celem projektu jest rozwijanie w przedszkolakach i uczniach kompetencji niezbędnych w rozwoju i dojrzewaniu, zachęcenie do poznawania polskiego i światowego kina oraz wspieranie młodych ludzi w zdobywaniu wiedzy o współczesnym świecie.

Seanse filmowe odbywać się będą raz w miesiącu, od października do kwietnia, w sali kinowej KiTKA w MCK Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50.

Zgłaszać można się przez wypełnienie formularza, który dostępny jest na stronie: edukacja.mlodehoryzonty.pl. Zapisy prowadzone są do 4 października.

Więcej informacji udzielają:
Anna Myszewska, e-mail: anna.myszewska@mck-tm.pl, tel. 572 032 184
Marlena Skoneczna,e-mail: marlena.skoneczna@mck-tm.pl, tel. 44 712 23 69

Zapraszamy do udziału.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *