Drugi weekend Jarmarku Bożonarodzeniowego dobiegł końca.

Dzisiejsze popołudnie upłynęło pod znakiem pięknych występów artystycznych.
Na scenie zaprezentowali się uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7, wprowadzając wszystkich w prawdziwie świąteczny nastrój .🎤
Nie zabrakło także wspólnego kolędowania z Kołem Gospodyń Wiejskich z Poświętnego, które porwało publiczność do wspólnego śpiewu .🎵✨
Jak zawsze dużą radość sprawiła wizyta Świętego Mikołaja 🎅🎁 – były prezenty, uśmiechy i pamiątkowe zdjęcia.
Tradycyjnie można było zatrzymać się pod jemiołą 💋🎋, zrobić zdjęcie na świątecznej ściance 📸, a najmłodsi świetnie bawili się przy stoisku animacyjnym, zdobiąc pierniki 🍪 i tworząc świąteczne malowanki .🎨🎄
Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami podczas drugiego weekendu jarmarku.🤍
A to jeszcze nie koniec! Już w następny weekend zapraszamy na trzeci tydzień Jarmarku Bożonarodzeniowego.

Powiązane