Dołącz do chórzystów Artis Gaudium

Lubisz i umiesz śpiewać? Marzą Ci się występy na scenie? Masz skończone 15 lat? Skorzystaj z szansy i dołącz do artystów chóru Artis Gaudium. Właśnie rozpoczął się nabór uzupełniający.

Pasjonaci muzyki chóralnej spotykają się w czwartki w godz. 18-20 w Miejskim Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim przy ul. Browarnej 7. Nad rozwojem ich talentów muzycznych czuwa Katarzyna Goljat, absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego na Wydziale Wychowanie Muzyczne ze specjalizacją prowadzenie zespołów wokalnych, instrumentalnych I chórów, instruktorka wokalna z wieloletnim doświadczeniem, pedagog, dyrygentka. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Więcej informacji o zasadach naboru można uzyskać pod numerem tel. 605 579 103 u Katarzyny Goljat. Serdecznie zapraszamy.

Chór Artis Gaudium powstał w 2016 roku. Śpiewają w nim osoby w różnym wieku – od młodzieży poprzez dorosłych po seniorów (zarówno panie, jak i panowie, którzy są bardzo mile widziani). Artyści uświetniają swoimi występami uroczystości miejskie, koncertują, reprezentują Tomaszów Mazowiecki na różnych przeglądach muzyki chóralnej. W swoim repertuarze chór ma utwory klasyczne, sakralne, pieśni ludowe, a także przeboje muzyki rozrywkowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *