Dni Antoniańskie – zagra TM Orchestra

Orkiestra Symfoniczna Tomaszowa Mazowieckiego – TM Orchestra pod dyrekcją Kamila Wrony wystąpi podczas obchodów tegorocznych Dni Antoniańskich. Koncert odbędzie się 12 czerwca o godz. 19 w sanktuarium św. Antoniego w Tomaszowie Mazowieckim. Wstęp wolny.

W trakcie wydarzenia będzie można usłyszeć głównie pieśni i piosenki sakralne, takie jak m.in. „Pan jest mocą swojego ludu”, „Twoja miłość” czy „Tylko mnie poprowadź”. Nie zabraknie też jednego z ulubionych utworów papieża Jana Pawła II – „Abba Ojcze”.

Orkiestrze towarzyszyć będą również wokaliści, m.in.: Anna Gnatek, Karolina Ziętek, Maria Galińska, Maria Dutkiewicz, Michał Domagała, Maciej Dzięgielewski i Daniel Wysokiński.

Partnerem Strategicznym Orkiestry Symfonicznej – TM Orchestra jest PGE Polska Grupa Energetyczna – Mecenas Kultury (https://www.gkpge.pl/grupa-pge).

Na wydarzenie zapraszają: prezydent miasta Tomaszowa Mazowieckiego Marcin Witko, ks. Marek Wochna – kustosz sanktuarium św. Antoniego oraz Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim.