DAVE BO wystąpił w Tomaszowie

Powiększ obraz

Dave Bo – młody, uzdolniony saksofonista wystąpił 9 marca w Miejskim Centrum Kultury, filii Tkacz. Dave Bo (Dawid Bocz) jest absolwentem Akademii Muzycznej w Katowicach. W swojej karierze współpracował z najpopularniejszymi DJ-ami z kraju i ze świata.

Artysta razem z zespołem zaprezentował się w projekcie „Znane Saxophone’m”, w trakcie którego widzowie mieli możliwość wysłuchania największych hitów, które powstały na saksofon m.in.: „Careless Whisper” czy „Lilly was here ”. Saksofonista zagrał także własne aranżacje utworów takich jak „Stand by me” czy „Maniac”.

Artyście na scenie towarzyszyli Paweł Jędrzejewski na klawiszach, Kuba Kujawa na gitarze, Marcin Saktura na basie i Marcin Orzechowski na perkusji. „Tomaszowska publiczność jest wyjątkowa” – powiedział artysta. Trzykrotny bis i owacja na stojąco świadczą o tym, jak bardzo występ podobał się widzom.

Artysta w swojej karierze występował również obok: Zbigniewa Wodeckiego, Krystyny Prońko, Waldemara Malickiego, Norbi’ego, Dody, DJ’a Adamusa. Jego produkcje pojawiają sie na łamach europejskich stacji radiowych, takich jak: Sunshine Live (Niemcy), bigFM (Niemcy), Helax (Czechy), Eska oraz RMF FM. Obecnie razem z rewelacyjnym DJ’em PESHO tworzy polski duet producencki, który wydaje swoje utwory w największej klubowej wytwórni w Niemczech – KONTOR RECORDS! Najnowszy singiel tego duetu „Lemon Tree” podbija również polskie listy przebojów.