„Czym jest muzyka?” ostatni raz przed wakacjami

Powiększ obraz

Pracownicy Miejskiego Centrum Kultury, filii „Tkacz” przeprowadzili kolejną audycję muzyczną „Czym jest muzyka?”. Spotkanie odbyło się w piątek 12 maja. Blisko 140-osobowa grupa młodych melomanów miała okazję przyjrzeć się z bliska instrumentom dętym blaszanym. Gościnnie w audycji udział wziął Szymon Dębkowski – student IV roku Akademii Muzycznej w Łodzi w klasie puzonu.

Była to audycja kończąca cykl spotkań muzycznych zorganizowanych w mijającym roku kulturalno-oświatowym w filii DOK. Organizatorzy dziękują kierownictwu i pracownikom ośrodka za pomoc w sprawnym przeprowadzeniu spotkań.

Więcej informacji na temat możliwości zaprezentowania audycji dla grup zorganizowanych w sekretariacie filii „Tkacz”, ul. Niebrowska 50 lub telefonicznie 44 724-51-92.