Chcesz rozwijać swoje pasje? Przyjdź do MCK

Już 14 września startujemy z zajęciami, w których będziecie mogli uczestniczyć w nowym roku edukacyjno-kulturalnym. Poza dobrze  znanymi Wam propozycjami mamy kilka nowości. Wśród nich są m.in. warsztaty dla młodzieży z tworzenia teledysku i kreatywne warsztaty filmowe. Wychodzimy też naprzeciw rodzicom, którzy wraz ze swoimi maluchami będą mogli uczestniczyć w filmowych porankach. Z kolei dzieci od siódmego roku życia zapraszamy na sobotnie bajkowe poranki. Będą również nowe zajęcia pn. „Mole książkowe”, przeznaczone dla seniorów kochających książki i rozmowy o nich.

Wszystkich naszych dotychczasowych uczestników, jak i nowe osoby zapraszamy także do naszych stałych pracowni: rysunku i malarstwa, wokalnej czy muzycznej. Oferujemy naukę gry na: gitarze, perkusji, instrumentach dętych, pianinie i keybordzie.Nie zabraknie oczywiście zajęć rekreacyjnych i sportowych, takich jak m.in. nordic walking, tenis stołowy, sekcja piłki nożnej, gimnastyka dla amazonek czy seniorów oraz capoeira. Będzie też taniec, teatr dla dzieci, spotkania kabaretowe i ze sztuką, zajęcia plastyczno-techniczne czy literackie. Dla młodych naukowców mamy ciekawe eksperymenty, a także zajęcia Minecraft i Robotricks.

Zapisy już trwają poprzez stronę internetową strefazajec.pl. Po wejściu na nią należy wybrać lokalizację: Tomaszów Mazowiecki, a następnie organizatora: Miejskie Centrum Kultury. Po pojawieniu się listy zajęć, trzeba wskazać te, które Was interesują, i kliknąć „zapisz się”. Przed kolejnym krokiem wymagana jest rejestracja rodzica (w przypadku osób niepełnoletnich) lub pełnoletniego uczestnika zajęć. Na stronie internetowej MCK znajduje się również zakładka „strefa zajęć”, która prowadzi bezpośrednio do naszej oferty. W razie jakichkolwiek problemów z rejestracją prosimy o kontakt z Miejskim Centrum Kultury (pl. T. Kościuszki 18, tel. 44 712-23-69), a nasi pracownicy udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji. Osoby chcące skorzystać ze zniżki w opłatach za zajęcia w ramach Karty Tomaszowianina pierwszej wpłaty muszą dokonać stacjonarnie w naszej placówce. Pozostałe będzie można wnosić – bez konieczności kolejnej wizyty w MCK – według wyznaczonego harmonogramu poprzez stronę strefazajec.pl.