Happening podsumowujący projekt „Kto brzydko pisze, brzydko myśli”
W czwartek 13 czerwca, sprzed budynku Miejskiego Centrum Kultury wyruszył happening podsumowujący projekt „Kto brzydko pisze, brzydko myśli”. Pochód przeszedł ulicami naszego miasta. Uczestnicy rozdawali zakładki do książek i ciasteczka szczęścia.
