Andrzejkowa biesiada senioralna

Powiększ obraz

Ponad 100 osób bawiło się w miniony wtorek 28 listopada w Miejskim Centrum Kultury, filii „Tkacz” na kolejnej, tym razem Andrzejkowej, Biesiadzie Senioralnej. Dla licznie przybyłych uczestników, organizatorzy przygotowali całą masę atrakcji. Zabawę rozpoczął występ zespołu „Łucy Babki” z Gminnego Ośrodka Kultury w Ujeździe.

Następnie zaprezentowali się wokaliści: Michalina Bartyzel, Jadwiga Kocik i Henryk Kowalski, na no dzień pracujący pod okiem Beaty Niedzielskiej, instruktora zajęć wokalnych w MCK. Oprócz tego na scenie wystąpił kabaret „Plus i Minus” w składzie: Ewa Wojtaszczyk, Anna Cichowska, Jadwiga Kocik, Michalina Bartyzel i Maria Szczygieł oraz wróżbita Stafini – Stanisław Fijałkowski a także wróżbita i poeta – Tadeusz Kurman. Był też konkurs na najładniejsze i najbardziej oryginalne przebranie.

Podczas wieczoru andrzejkowego nie mogło zabraknąć cyganki i wróżki, w tych rolach Elżbieta Lenart i Anna Zieja. Imprezę przygotowała i poprowadziła Katarzyna Wojtaszczyk, natomiast o oprawę muzyczną zadbał DJ Wrona – Kamil Wrona.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspaniałą zabawę i już dzisiaj zapraszamy na kolejną biesiadę.