Benefis Urszuli Stefaniak w filii „Tkacz”

Powiększ obraz

Wyjątkowa uroczystość miała miejsce w miniony piątek 17 lutego w Miejskim Centrum Kultury. W filii “Tkacz” odbył się uroczysty Benefis – Niespodzianka dla Pani Urszuli Stefaniak, wieloletniej nauczycielki języka polskiego w II Liceum Ogólnokształcącym w Tomaszowie Mazowieckim z okazji Jej odejścia na emeryturę.

Benefis był podziękowaniem dla Pani Profesor za lata pracy pedagogiczno – dydaktycznej. Organizatorem wydarzenia był ks. Grzegorz Chirk, a reżyserem – Magdalena Gontarek. Program artystyczny benefisu został podzielony na 5 części i obejmował takie dziedziny z życia bohaterki jak: rodzina, przyjaciele, praca zawodowa itd. Wystąpił m.in. Młodzieżowy Teatr d/s Ciężkich wraz z opiekunem Januszem Dziubałtowskim, młodzi wokaliści i recytatorzy, byli uczniowie pani Urszuli, przyjaciele, koledzy i koleżanki ze szkolnej ławy…

Widownia licząca ponad 100 osób na zakończenie tego szczególnego wieczoru wspólnie odśpiewała piosenkę finałową i z wielkim wzruszeniem życzyła Pani Urszuli wszystkiego najlepszego na „nowej drodze życia”.