Bawcie się latem z MCK-iem

Warsztaty artystyczne, koncerty, zabawy taneczne i inne atrakcje czekają przez najbliższe tygodnie na tych, którzy będą chcieli spędzić wolny czas z Miejskim Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim. Udział w zapowiadanych wydarzeniach jest bezpłatny.

Już 14 lipca (wtorek) startujemy z akcją „Aktywny senior”. To cykl warsztatów, które będą się odbywać w Miejskim Centrum Kultury MOK przy ul. Browarnej 7 (wtorki) i Miejskim Centrum Kultury DOK przy ul. Gminnej 37/39 (czwartki). W ich ramach zaplanowane są zajęcia ceramiczne, literackie, rekreacyjne i plastyczne. Początek o godz. 10.

Kolejna propozycja to „Czwartkowe koncerty tarasowe”. Pierwszy z nich pn. „Fajf z DJ-em” odbędzie się 16 lipca o godz. 17 w MCK MOK. Będzie można posłuchać muzyki, ale także pokręcić się w jej takt na parkiecie. Następne koncerty planowane są 30 lipca (wystąpi duet gitarowy, w repertuarze poezja śpiewana) oraz 13 sierpnia (zaśpiewają i zagrają Agnieszka Nastarowicz i Kamil Szewczyk). Regulamin

Cyklicznie przez najbliższe tygodnie organizowane będą również „Kulturalne piątki z MCK”. W ich ramach 17 lipca zapraszamy do parku Bulwary na warsztaty perkusyjne ph. „Łubu dubu” połączone z zabawą integracyjną. Uczestnicy proszeni są o przyniesienie ze sobą „instrumentów perkusyjnych”, czyli np. łyżek, pokrywek, garnków itp. Warsztaty poprowadzą Dominik Czwartek i Kamil Wrona. Regulamin

Ze względu na sytuację epidemiczną prosimy uczestników wydarzeń o zachowanie dystansu społecznego oraz stosowanie się do poleceń organizatorów.

Więcej informacji można uzyskać w Miejskim Centrum Kultury pod numerem tel. 44 712-23-69.