A w sobotę byliśmy dinozaurami

Zdjęcie przedstawia grupę dzieci bawiących się z instruktorami. W sobotni poranek Miejskie Centrum Kultury Tkacz przemieniło się w magiczną krainę dinozaurów. Poza prehistoryczną aranżacją, atmosferę tworzyli nasi dino-instruktorzy, którzy z szerokimi uśmiechami na twarzach zaprosili dzieciaki do wspólnej zabawy.

Dzieci bawiły się jak prawdziwe dinozaury, starając się nie poruszać, aby nie wzbudzić uwagi drapieżników. W trakcie zabaw ich trafność i celność zostały wystawione na próbę. Następnie podążaliśmy prehistoryczną ścieżką sensoryczną. Dzieci miały okazję poznać ciekawostki na temat życia tych olbrzymich stworzeń, a także mogły przystąpić do wykopalisk.

Po dwóch godzinach intensywnej zabawy, maluchy opuszczały Tkacz zmęczone, lecz zadowolone z czasu spędzonego „W krainie dinozaurów”. To wydarzenie nie tylko dostarczyło rozrywki, ale także otworzyło drzwi do nauki i ciekawości. Kolejne zajęcia Fun Kids już w maju. Więcej szczegółów wkrótce…