Recyklingowa rama na obraz – warsztaty z Marcinem Stańcem

Plakat informuje o warsztatach "Recyklingowa rama na obraz".Warsztaty recyklingowe dla dorosłych to nowa propozycja Miejskiego Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim na spędzenie jesiennego wieczoru. Wydarzenie odbędzie się 8 listopada, w godz. 16–19 w MCK Za Pilicą (ul. Gminna 37/39). Podczas zajęć powstaną piękne, a przy tym ekologiczne dekoracje domowych wnętrz. Poprowadzi je specjalista w dziedzinie sztuki, instruktor zajęć MCK.

Zapisy poprzez link https://www.strefazajec.pl/course/view/id/67549 lub w sekretariacie Miejskiego Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim przy pl. Kościuszki 18 (kamienica starego sądu, I piętro).

Marcin Staniec to artysta znany w Tomaszowie Mazowieckim m.in. ze street artu oraz portretów wykonywanych metodą sgfraffito poszukujący ekologicznych rozwiązań możliwych do wykorzystania we współczesnej sztuce. Ramy na obraz stworzone zostaną wyłącznie pociętych z pudeł tektur. Maksymalny wymiar obrazu to 40×50 cm.

Materiały pozyskane z recyklingu są chętnie wykorzystywane przez współczesnych artystów. Jest to trend z ostatniej dekady nazywany upcykling art. Wykonane tą metodą przedmioty świetnie wpisują się w design nowoczesnych, ale również tradycyjnych wnętrz.