„Każdemu wolno kochać” – koncert Daniela Wysokińskiego

Koncert Daniela Wysokińskiego, 25.210.2024, godz. 18.30, Miejskie Centrum Kultury Tkacz, ul. Niebrowska 50, Tomaszów Mazowiecki. „Nessun dorma”, „Vivo Per Lei”, „Usta milczą, dusza śpiewa” czy „Rzuć wszystko, co złe” to utwory, które między innymi będzie można usłyszeć 25 października o godz. 18.30 w Miejskim Centrum Kultury Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50. Wykona je znany tomaszowianom utalentowany wokalista Daniel Wysokiński.

Utwory muzyki klasycznej i rozrywkowej w autorskich aranżacjach Daniel Wysokiński zaśpiewa przy akompaniamencie fortepianowym Kamila Wrony. Na scenie towarzyszyć mu będą również zaproszeni goście.

Bilety w cenie 20 zł są do nabycia w sekretariacie Miejskiego Centrum Kultury przy pl. Kościuszki 18 lub przez serwis Biletyna.pl https://biletyna.pl/koncert/Kazdemu-wolno-kochac-koncert-Daniela-Wysokinskiego/Tomaszow-Mazowiecki.