Letnia Scena Artystyczna – wystąpi Teatr Piosenki z Katarzyną Goljat

Wydarzenie w ramach Letniej Sceny Artystycznej – 23.08.2024 o godz. 20 wystąpi Katarzyna Goljat z Teatrem Piosenki.Teatr Piosenki z Katarzyną Goljat, dobrze już znany tomaszowskiej publiczności wystąpi podczas Letniej Sceny Artystycznej już w najbliższy piątek, 23 sierpnia na Przystani Miejskiej nad Pilicą. Koncert główny rozpocznie się o godz. 20, natomiast wcześniej scena wypełni się wschodzącymi talentami, które wystąpią w ramach Open Stage.

Teatr Piosenki to projekt zrzeszający tomaszowskich wokalistów, który działa od kilku lat przy MCK Browarna. Jego koordynatorką jest Katarzyna Goljat. Każde wydarzenie z ich udziałem poświęcone jest innej tematyce – tym razem będą to piosenki z czasów międzywojennych. Za sprawą takich utworów jak np. „Miłość Ci wszystko wybaczy”, „Nie kochać w taką noc to grzech”, „Ta ostatnia niedziela” będzie można poczuć klimat tamtych lat.

Wstęp wolny.