Koncert, jakiego dawno nie było

Wspaniała atmosfera, dobra muzyka i ogromne zainteresowanie towarzyszyło koncertowi zespołu Another Pink Floyd, który przyjechał do Tomaszowa Mazowieckiego z inicjatywy Miejskiego Centrum Kultury i 3 lipca wystąpił na scenie ustawionej na parkingu przy ul. Zachodniej obok parku Bulwary.

Stęsknieni kulturalnych wydarzeń mieszkańcy naszego miasta, ale także wielu przyjezdnych, usłyszeli piosenki z albumu The Wall legendarnej brytyjskiej grupy Pink Floyd (i kilka innych utworów), a także obejrzeli wyjątkowe widowisko. Nie zabrakło lokalnego akcentu. Pięć pierwszych piosenek z zespołem zagrała Młodzieżowa Orkiestra Symfoniczna Tomaszowa Mazowieckiego pod dyrekcją Kamila Wrony. W chórkach natomiast zaśpiewali młodzi wokaliści z grupy Wokalnej, której opiekunem artystycznym jest Beata Niedzielska.

Więcej  zdjęć z koncertu na naszym fanpage’u na Faceebooku: https://www.facebook.com/mcktomaszowmazowiecki