Zajęcia MCK

Ceramika i plastyka

Malarstwo i rysunek

Teatr

Muzyka

Taniec

Rekreacja

Hobby

Dla najmłodszych

Kursy językowe

ZajęciaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekMiejsceKategoria
Nauka gry na instrumentach dętych Kamil Wrona13.00 - 16.00Filia TKACZ ul. Niebrowska 50 tel. 44 724 51 92MUZYKA
Nauka gry na keyboardzie/ pianinie Kamil Wrona14.00-20.00Filia TKACZ ul. Niebrowska 50 tel. 44 724 51 92MUZYKA
Nauka gry na pianinie Katarzyna Borowska14.00-16.0014.00-16.00Filia MOK
ul. Browarna 7
tel. 44 724 42 93
MUZYKA
Nauka gry na perkusji Dominik Czwartek14.00-20.0014.00-20.0014.00-20.00Filia TKACZ ul. Niebrowska 50 tel. 44 724 51 92MUZYKA
Nauka gry na gitarze Marcin Wójciak15.00-20.0015.00-20.00Filia TKACZ ul. Niebrowska 50 tel. 44 724 51 92MUZYKA
Nauka gry na gitarze (zajęcia indywidualne i grupowe dla dzieci) Marcin Wójciak15.00-19.0015.00-19.00Filia MOK
ul. Browarna 7
tel. 44 724 42 93
MUZYKA
Studio wokalne (indywidualne)
Beata Niedzielska
11.00-19.0012.00-20.0012.00-20.0012.00-20.00Filia TKACZ ul. Niebrowska 50ŚPIEW
Studio wokalne
(zespół Violinki)
zajęcia grupowe dla dzieci
Katarzyna Borowska
17.00Filia MOK
ul. Browarna 7
tel. 44 724 42 93
ŚPIEW
Chór Miejski Artis Gaudium
Katarzyna Borowska
18.00-20.00Filia MOK
ul. Browarna 7
tel. 44 724 42 93
ŚPIEW
Studio wokalne dla dzieci, młodzieży i dorosłych
Beata Niedzielska
14.00-19.30Filia DOK
ul. Gminna 37/39 tel. 44 723 15 15
ŚPIEW
Zajęcia teatralne
Przemysław Sowa
13.00-15.00 (seniorzy) 16.00 (młodzież 13-16 lat)16.00 (młodzież
13-16 lat)
18.00-20.00 (młodzież
16-20 lat)
Filia MOK
ul. Browarna 7
tel. 44 724 42 93
TEATR
Teatr Piosenki
Katarzyna Borowska, Przemysław Sowa
18.00-20.00Filia MOK
ul. Browarna 7
tel. 44 724 42 93
TEATR
Kabaret dla seniorów Katarzyna Wojtaszczyk10.00-12.0010.00-12.00Filia TKACZ ul. Niebrowska 50 tel. 44 724 51 92TEATR
Klub literacko-filmowy (dla młodzieży i dorosłych)
Anna Myszewska
18.00-20.00
(2 i 4 środa miesiąca)
Filia TKACZ ul. Niebrowska 50 tel. 44 724 51 92TEATR
Malarstwo i rysunek Mirosław Bernacki15.00-17.00
17.00-19.30
15.00-17.00
17.00-19.30
Filia TKACZ ul. Niebrowska 50 tel. 44 724 51 92MALARSTWO
Pracownia malarstwa i rysunku Bożena Gajda9.00-13.00Filia MOK
ul. Browarna 7
tel. 44 724 42 93
MALARSTWO
Nauka malarstwa i rysunku
Marcin Staniec
15.00-18.00Filia DOK
ul. Gminna 37/39 tel. 44 723 15 15
MALARSTWO
Pracownia ceramiki
Marcin Goździk
16.00-17.00 (dzieci 6-8)
17.30-18.30 (dzieci 8-12)
18.30-19.30 (dorośli)
16.00-17.00 (dzieci 6-8)
17.30-18.30 (dzieci 8-12)
18.30-19.30 (dorośli)
15.00-16.00Filia TKACZ ul. Niebrowska 50 tel. 44 724 51 92CERAMIKA I PLASTYKA
Pracownia ceramiczna
Bożena Gajda
15.00 – 17.00
(dzieci)
17.00-20.00
(dorośli)
Filia MOK
ul. Browarna 7
tel. 44 724 42 93
CERAMIKA I PLASTYKA
Studio plastyczne
Katarzyna Wojtaszczyk
16.00-17.00 (gr. starsza)
17.15-18.00
(gr. młodsza)
16.00-17.00 (gr. starsza)
17.15-18.00
(gr. młodsza)
Filia TKACZ ul. Niebrowska 50 tel. 44 724 51 92CERAMIKA I PLASTYKA
Zajęcia plastyczne
Bożena Gajda
15.00-17.00
(dzieci)
17.00-20.00
(dorośli)
Filia MOK
ul. Browarna 7
tel. 44 724 42 93
CERAMIKA I PLASTYKA
Filc
Katarzyna Wojtaszczyk
15.00-16.30Filia TKACZ ul. Niebrowska 50 tel. 44 724 51 92CERAMIKA I PLASTYKA
Zajęcia ceramiki
Marcin Goździk
15.00-16.00
16.00-17.00
Filia DOK
ul. Gminna 37/39 tel. 44 723 15 15
CERAMIKA I PLASTYKA
Fitness
Izabela Piotrowska
18.30-19.3018.30-19.30Filia TKACZ ul. Niebrowska 50 tel. 44 724 51 92REKREACJA
Fitt Mix
(Body Ball, Shape, Stretching)
Izabela Piotrowska
16.30- 17.3016.30-17.30Filia MOK
ul. Browarna 7
tel. 44 724 42 93
REKREACJA
Gimnastyka dla Amazonek
Izabela Piotrowska
15.00-16.00Filia MOK
ul. Browarna 7
tel. 44 724 42 93
REKREACJA
Gimnastyka 50 plus
Izabela Piotrowska
8.15- 9.158.15-9.15Filia MOK
ul. Browarna 7
tel. 44 724 42 93
REKREACJA
Gimnastyka prozdrowotna
Izabela Piotrowska
9.40- 10.409.40-10.40Filia MOK
ul. Browarna 7
tel. 44 724 42 93
REKREACJA
Zajęcia prozdrowotne dla seniorów
Tadeusz Lubicki
9.15-11.009.15-11.00Filia TKACZ ul. Niebrowska 50 tel. 44 724 51 92REKREACJA
Tenis stołowy
Tadeusz Lubicki
16.00-20.00Filia TKACZ ul. Niebrowska 50 tel. 44 724 51 92REKREACJA
Nordic Walking
Izabela Piotrowska
11.00-13.0011.00-13.00Filia TKACZ ul. Niebrowska 50 tel. 44 724 51 92REKREACJA
Zajęcia akrobatyczno – gimnastyczne
Dominika Mączyńska
16.00-17.3016.00-17.30Filia MOK
ul. Browarna 7
tel. 44 724 42 93
REKREACJA
Klub Capoeira brazylijska sztuka walki
Łukasz Kłos
18.00-20.00Filia MOKREKREACJA
Młodzieżowa sekcja piłki
hala ZS-P nr 8
w Tomaszowie Maz.
19.30 - 21.00Filia DOK
ul. Gminna 37/39 tel. 44 723 15 15
REKREACJA
Sprawni i zdrowi - zajęcia integracyjno -ruchowe
hala ZS-P nr 8
w Tomaszowie Maz.
17.30-19.00Filia DOK
ul. Gminna 37/39 tel. 44 723 15 15
REKREACJA
Zumba ® Kids
(dla dzieci 5-10 lat)
Monika Świnoga
18.00 - 18.45Filia DOK
ul. Gminna 37/39 tel. 44 723 15 15
TANIEC
Zumba ® Fitness
(dla młodzieży i dorosłych)
Monika Świnoga
19.00 - 20.00Filia DOK
ul. Gminna 37/39 tel. 44 723 15 15
TANIEC
Zajęcia taneczne
Klub CANTINERO
Filip Bedla
16.00-16.45
(gr. 4-6 lat)
17.00-18.00
(gr. 7-12 lat)
16.00-16.45
(gr. 4-6 lat)
17.00-18.00
(gr. 7-12 lat)
Filia TKACZ ul. Niebrowska 50 tel. 44 724 51 92TANIEC
Zajęcia taneczne
Klub CANTINERO
Weronika Młynarczyk
15.30
(gr. 4-6 lat)
Filia TKACZ ul. Niebrowska 50 tel. 44 724 51 92TANIEC
Zajęcia taneczne
Klub CANTINERO
18.00-20.0018.00-20.00Filia MOK
ul. Browarna 7
tel. 44 724 42 93
TANIEC
Zajęcia taneczne
Klub CANTINERO
Filip Bedla
Weronika Młynarczyk
- grupa starsza dzieci
15.00 - 15.45Filia DOK
ul. Gminna 37/39 tel. 44 723 15 15
TANIEC
Zajęcia taneczne
Klub CANTINERO
Filip Bedla
Weronika Młynarczyk
- grupa młodsza dzieci
16.00 - 16.4515.00-16.00Filia DOK
ul. Gminna 37/39 tel. 44 723 15 15
TANIEC
Nauka języka angielskiego
GLOBAL
15.00-16.00
(gr. 5-6 lat)
16.00-18.00
(4 klasa)
18.00-20.00
(5 klasa)
15.30-17.30
(2 klasa)
17.30-18.30
(1 klasa)
Filia TKACZ ul. Niebrowska 50 tel. 44 724 51 92JĘZYK ANGIELSKI
Klubik Malucha
Katarzyna Wojtaszczyk
17.15-18.00Filia TKACZ ul. Niebrowska 50 tel. 44 724 51 92DLA NAJMŁODSZYCH
Klubik Malucha
Agnieszka Dąbrowska
16.00-18.00Filia MOK
ul. Browarna 7
tel. 44 724 42 93
DLA NAJMŁODSZYCH
Klubik Malucha
Paulina Rek
17.00-18.0017.00-18.00Filia DOK
ul. Gminna 37/39 tel. 44 723 15 15
DLA NAJMŁODSZYCH
Music Show
(zajęcia
muzyczno-teatralne) Katarzyna Wojtaszczyk, Paulina Rek
15.00-17.00Filia TKACZ ul. Niebrowska 50 tel. 44 724 51 92DLA NAJMŁODSZYCH
Zajęcia teatralne
Grupa HORROREK
Iwona Jabłońska
15.00-16.3017.00-18.30Filia DOK
ul. Gminna 37/39 tel. 44 723 15 15
DLA NAJMŁODSZYCH
Zajęcia teatralne
Grupa MISZ-MASZ
Iwona Jabłońska
15.00-17.00Filia DOK
ul. Gminna 37/39 tel. 44 723 15 15
DLA NAJMŁODSZYCH
Artystyczne ABC
Iwona Jabłońska
16.30-17.3016.00-17.00Filia DOK
ul. Gminna 37/39 tel. 44 723 15 15
DLA NAJMŁODSZYCH
Mały Naukowiec Paulina Rek16.30 -17.30Filia DOK
ul. Gminna 37/39 tel. 44 723 15 15
DLA NAJMŁODSZYCH
Twój Robot Robotics Lingostar„Mały Edison” 16.00-19.00Robotyka 15.00-19.00Filia TKACZ ul. Niebrowska 50 tel. 44 724 51 92DLA NAJMŁODSZYCH