Tkalnia Żartu – stand-up w MCK Tkacz

Stand-uperzy Bartosz Pająk i Michał Łobejko oraz prowadzący Michał Szymczak to trio, które będzie można zobaczyć i posłuchać już 17 stycznia 2024 roku w Miejskim Centrum Kultury Tkacz w ramach nowego cyklu pn. „Tkalnia Żartu”. Start: godz. 20.

Bilety dostępne są w sekretariacie MCK przy pl. Kościuszki 18 oraz przez serwis Biletyna.pl https://biletyna.pl/stand-up/Tkalnia-zartu

„Tkalnia Żartu” to zupełnie nowe wydarzenie stand-upowe w Tomaszowie Mazowieckim, które ma się odbywać cyklicznie w MCK Tkacz. Pierwszymi komikami, którzy pojawią się 17 stycznia 2024 roku (o godz. 20) w Miejskim Centrum Kultury Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50, będą Bartosz Pająk i Michał Łobejko.

Pierwszy z wymienionych stand-uperów opowiada prawdziwe historie, które mu się przydarzyły… albo mu się przydarzą. Urodzony w Krakowie, wieczny pesymista, nawet gdy jest dobrze, udowodni, że tak nie jest. Ale czego się spodziewać po człowieku, który na co dzień mieszka w Łodzi.

Z kolei Michał Łobejko to człowiek o wielkim dystansie do życia, ogromnej pasji do komedii i o wielkiej wadze. Naukowcy nadal są podzieleni w kwestii tego, czy lepiej go objeść czy przeskoczyć. Gdyby został królem, to zwrot „Wasza Wysokość” nie byłby wyolbrzymieniem.

Prowadzącym program „Tkalni Żartów” będzie Michał Szymczak – jak sam o sobie mówi – półrudy, półślepy, niespełniony psycholog z poziomem empatii sugerującym, że większość życia spędził na łódzkich Bałutach. Od 2019 roku całkowicie oddany dzieleniu się swoim światem z publiką, wychodząc z założenia, że niektóre podróże dają najwięcej radości, kiedy się kończą.

Wydarzenie przeznaczone jest dla osób powyżej 16. roku życia.

Zapraszamy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *