Spotkanie z Rzecznikiem Praw Obywatelskich

Powiększ obraz

Rzecznik Praw Obywatelskich dr Adam Bodnar zaprasza na otwarte spotkanie w Tomaszowie Mazowieckim, które odbędzie się 23 marca 2018 r. (piątek), w godz. 13-15 w siedzibie Miejskiego Centrum Kultury, pl. Kościuszki 18.

Na spotkanie zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby opowiedzieć Rzecznikowi o ważnych problemach, z którymi się zmagają, zwłaszcza o tym, co jest ważne dla regionu, ale też i o rzeczach dobrych, które warto upowszechnić w całym kraju. Rzecznik praw obywatelskich, Adam Bodnar uważa, że o stanie praw człowieka w Polsce nie można dowiadywać się tylko z pism przysyłanych do Biura Rzecznika Praw Obywatelskich. Dlatego od początku swojej kadencji jeździ po Polsce i spotyka się zarówno z mieszkańcami, jak i przedstawicielami organizacji społecznych.

Na czym polega spotkanie?

Na początku Rzecznik krótko opowiada, na czym polega jego praca, a następnie uważnie słucha każdego, kto chce zabrać głos. Zgłaszane tematy i problemy są dokładnie notowane, a zgłaszający mogą liczyć na informację zwrotną, co się stało z jego sprawą.

Co należy zrobić aby wziąć udział w spotkaniu?

  1. zgłosić się za pośrednictwem formularza:
    https://www.rpo.gov.pl/formularz/spotkania-regionalne-rpo-w-lodzkiem-20-23-marca-2018 
  2. mailowo: spotkaniaregionalne@brpo.gov.pl
  3. telefonicznie: (22) 55 17 944.

Rejestracja ułatwia nam organizację spotkania, dlatego bardzo nam na niej zależy. Przesłanie zgłoszenia oznacza, że już na Państwa czekamy. Nie jest potrzebne żadne dodatkowe potwierdzenie. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Jeśli macie Państwo pytania, prosimy pisać: spotkaniaregionalne@brpo.gov.pl