„Nakręć się na pojazd” – nagraj filmik i zgarnij nagrodę!

To druga odsłona konkursu ph. „Nakręć się na…” organizowanego przez Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim. W pierwszej brały udział dzieci, które przed kamerą opowiadały o swoich ulubionych zabawkach. Tym razem do wspólnej zabawy zapraszamy dorosłych.

Konkurs polega na nagraniu 60-sekundowego spotu (prezentacji), w którym jego autor/autorka opowie o swoim ulubionym pojeździe. Filmik powinien byś wykonany techniką cyfrową przy użyciu telefonu komórkowego, kamery wideo, aparatu fotograficznego itp.

Nagrania (wraz z dołączoną kartą zgłoszenia) należy przesłać na adres kamil.wrona@mck-tm.pl najpóźniej do 22 lipca 2020 r. W treści wiadomości należy podać tytuł filmu oraz imię i nazwisko uczestnika. Regulamin konkursu oraz karta zgłoszenia są dostępne w załączonych linkach. Jury przyzna nagrodę główną oraz dwa wyróżnienia.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 24 lipca br. podczas wydarzenia „PRL Story” odbywającego się w ramach cyklu „Kulturalne piątki z MCK”.

Cele konkursu:

– rozwijanie kreatywności zainteresowań i pasji,

– kształtowanie postaw współzawodnictwa,

– poznawanie nowych technik podczas przygotowania do konkursu,

– rozwijanie abstrakcyjnego i kreatywnego myślenia,

– zagospodarowanie wolnego czasu.

Regulamin konkursu, karta zgłoszenia