Konkurs „Talenty Roku w MOK-u 2017” rozstrzygnięty!

Powiększ obraz

Kolejna edycja „Talentów Roku w MOK- u” już za nami. W dniach 26-27 stycznia w sali „Włókniarz” rywalizowało ze sobą 18 podmiotów wykonawczych w różnych dziedzinach artystycznych: śpiew, taniec, gra na instrumencie muzycznym. Konkurs skierowany był do dzieci i młodzieży z tomaszowskich szkół, placówek kultury i uczestników wypoczynku zimowego w naszym mieście.

Drugiego dnia tradycyjnie odbyło się wręczenie nagród i statuetek uczestnikom oraz laureatom konkursu. Jury w składzie: Katarzyna Borowska, Agnieszka Dąbrowska i Marcin Goździk po obejrzeniu wszystkich prezentacji przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

I miejsce:
Weronika Skorupa – zgłoszenie indywidualne,
Karolina Ziętek – Zespół Szkół Nr 4, SP nr 10
II miejsce:
Patrycja Nowak – Zespół Szkół nr 4, SP nr 10
Sandra Makowska – zgłoszenie indywidualne
III miejsce:
Amelia Wągrocka – zgłoszenie indywidualne,
Patrycja Makowska – zgłoszenie indywidualne
Wyróżnienia:
Otylia Garczyńska – Miejskie Centrum Kultury, filia MOK
Iga Lewandowska – ZS-P nr 2 SP nr 12
Oliwia Krejpowicz – Gimnazjum nr 3
Mateusz Palimąka – ZS nr 8
Maja Aniśkiewicz, Amelia Grduk, Lena Piechna, Nikola Batorska, Oliwia Dworak – ZS-P nr 2, SP nr 12.
Wyróżnienie specjalne:
Marcel Iwanicki – Klub Sportowy „ASTER”

Dodatkową nagrodą dla wszystkich był seans filmowy: „Królowa Śniegu 3 – Ogień i lód”. Do zobaczenia za rok!