Wiosenne przebudzenie z muzyczną mocą! Ewa Farna w Tomaszowie!

Powiększ obraz

Już 21 marca, w pierwszy dzień wiosny, w hali sportowej przy ZSP nr 3 (samochodówka) w Tomaszowie Mazowieckim wystąpi z koncertem jubileuszowym Ewa Farna!

10 lat na scenie to 10 lat pełne sukcesów i wyróżnień m.in. za Debiut Roku, Przebój Roku, Płytę Roku, aż po nagrodę dla Artystki Roku i tytuł Kobiety Roku.

Opolskie Superjedynki, nagrody Viva Comet, Eska Music Awards, MTV Europe Music Awards, Mikrofony Popcornu, Słowiki – czeski i polski w Sopocie, to tylko niektóre zdobyte laury, a wśród nich te najcenniejsze – od publiczności.

Ewa Farna to piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka. Karierę na polskim rynku rozpoczęła się w 2007 roku, kiedy w sklepach pojawiła się jej debiutancka płyta „Sam na sam”. Drugi album nosił tytuł „Cicho” i właśnie ten krążek zdobył na festiwalu Sopot Hit Festiwal tytuł „Albumu roku”. Słuchacze docenili artystkę kupując „Cicho” w nakładzie pozwalającym na osiągnięcie statusu podwójnie platynowej płyty. Ponadto tytułowa piosenka została hitem lata.

Kolejnymi albumami Ewy są „ EWAkuacja” z hitowym utworem tytułowym i „(W)Inna” z przebojami „Znak” i „Ulubiona rzecz”.

Ostatnim wydawnictwem artystki jest album „Inna” zawierający 9 znanych już z poprzednich płyt utworów, tym razem w wersji akustycznej oraz nowy materiał m.in. hitowe „Tu” i ostatni singiel „Na ostrzu”, który do tej pory wyświetlono na YouTube blisko 15 milionów razy. Oba te utwory zyskały status platynowego singla.

Aktualnie w rozgłośniach radiowych możemy usłyszeć utwór „Wszystko albo nic”, promujący polsko-czesko-słowacki film pod tym samym tytułem, który swoją kinową premierę będzie miał 17 marca br.

Utwór świetnie radzi sobie na listach przebojów potwierdzając, że Ewa jest specjalistką od hitów. Wokalistkę możemy obecnie podziwiać też w każdy środowy wieczór od godziny 20 na antenie telewizji Polsat, gdzie wraz z Elżbietą Zapendowską, Wojtkiem Łuszczykiewiczem (VIDEO) i Januszem Panasewiczem (LADY PANK) jest jurorką w reaktywowanym po 12 latach popularnym programie Idol.

Jubileuszowy koncert „Ewa Farna – 10 lat na scenie” odbędzie się 21 marca 2017 r. o godzinie 19:00 w Tomaszowie Mazowieckim w hali sportowej przy ZSP nr 3 (samochodówka), ul. Legionów 47 (wejście od ul. Słowackiego).

Bilety w cenie 50 zł do nabycia w Miejskim Centrum Kultury: Plac Kościuszki 18, tel. 44 712 23 69 oraz online na portalu www.bilety24.pl.

Przywitajmy wiosnę z muzyczną mocą Ewy Farnej!

Organizatorami koncertu są Urząd Miasta w Tomaszowie Mazowieckim, Miejskie Centrum Kultury oraz Agencja BRANDmedia.

Kup bilet na koncert