Events: 20th październik 2018

6 października o godz. 17 zapraszamy do Miejskiego Centrum Kultury filii PTT „Groty Nagórzyckie” na otwarcie wystawy pt. „Wyczarowane z piasku” autorstwa Barbary Urbańskiej-Miszczyk – artystki szklarza, projektantki szkła artystycznego oraz szkła użytkowego, malarki.
Podczas wernisażu będzie można nabyć biografię artystki.
Wystawę będzie można oglądać do końca listopada.
Wstęp wolny.

20 października zapraszamy miłośników ostrego brzmienia na koncert, który na długo pozostanie w Waszej pamięci!

4 Szmery – prawdopodobnie najlepszy tribute band AC/DC w Europie, starają się idealnie odzwierciedlić na swoich występach sceniczne show, za którym stoi AC/DC. . – Połączyła nas wspólna fascynacja jednym z największych bandów tego świata – AC/DC. Bo można być fanem, ale z czasem jak napisał o nas ostatnio red. Piotr Metz „słuchanie już nie wystarcza” – opisują swoje początki członkowie zespołu. Mocno osadzone rockowe brzmienie, genialne riffy i charakterystyczny wokal to typowe cechy AC/DC. Muzycy świetnie odnaleźli się w repertuarze AC/DC, a wokal Roberta Mastalerza doskonale wpisuje się charakterystykę utworów kapeli z Australii.

Jako support wystąpi zespół Lunatycy – młody zespół z Piotrkowa Trybunalskiego, grający muzykę z pogranicza stoner rocka i brzmień heavy metalowych. Wbrew nazwie, energiczni członkowie zespołu na swoich koncertach potrafią wybudzić publiczność dynamicznymi riffami.

Bilety w cenie 40 zł do nabycia w Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim, pl. Kościuszki 18 oraz filiach:
– filia TKACZ, ul. Niebrowska 50,
– filia MOK, ul. Browarna 7,
– filia DOK, ul. Gminna 37/39.
Liczba biletów ograniczona.