Eliminacje powiatowe XXXVII Małego Tomaszowskiego Konkursu Recytatorskiego

Powiększ obraz

W dniach 4-5 maja w Miejskim Centrum Kultury, filii Miejski Ośrodek Kultury odbędą się eliminacje powiatowe XXXVII Małego Tomaszowskiego Konkursu Recytatorskiego. Patronat honorowy nad konkursem objęli Prezydent Miasta oraz Starosta Tomaszowski.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z Tomaszowa Mazowieckiego oraz powiatu tomaszowskiego. Uczestnicy rywalizować będą w dwóch turniejach: turniej recytatorski i turniej „wywiedzione ze słowa”. Wszyscy otrzymają okolicznościowe dyplomy, laureaci – nagrody w każdej kategorii wiekowej. Czterech finalistów reprezentujących szkoły podstawowe zostanie zakwalifikowanych do finału XXVII Ogólnopolskiego Małego Konkursu Recytatorskiego Starachowice 2017, gdzie zawalczą o „Klucze Do Tajemnic Wszechświata”.