„Białobrzeski przystanek zdrowia i relaksu” – TBO/18/2017. Liczymy na Twój głos!

Powiększ obraz

Siłownie plenerowe z roku na rok zyskują na popularności. W wielu zakątkach Tomaszowa Mazowieckiego jego mieszkańcy ćwiczą na świeżym powietrzu. Z urządzeń rekreacyjnych korzystają zarówno bywalcy tradycyjnych siłowni, jak i ci, którzy nigdy wcześniej nie uprawiali żadnego sportu. Siłownie zewnętrzne są przeznaczone i atrakcyjne dla wszystkich, niezależnie od wieku.

W Białobrzegach, w jednej z najstarszych dzielnic naszego miasta dzieci i dorośli rozwijają swoje talenty w DOK-u, filii Miejskiego Centrum Kultury. Jest to wyjątkowe miejsce wielopokoleniowych spotkań. Niestety od lat plac zabaw przy placówce nie jest wizytówką ośrodka, wręcz przeciwnie. A szkoda. Zrealizowanie projektu obejmującego stworzenie siłowni zewnętrznej, w skład której wejdą urządzenia dwustanowiskowe do ćwiczeń na powietrzu oraz betonowe stoły do gry w piłkarzyki i do gry w ping-ponga, jak również dwa stoły z podwójnymi siedziskami, ławki, kosze na śmieci i stojak na rowery uczyniłoby teren filii jeszcze bardziej atrakcyjny.

Białobrzegi, choć liczą ponad 600 lat, rozkwitają za sprawą wielu inwestycji. „Białobrzeski przystanek zdrowia i relaksu” wpisuje się w nowy wizerunek dzielnicy. Razem z nami bądź na TAK! Głosowanie rozpoczyna się 1 września.

https://tomaszowskibo.pl/szczegoly-projekty-2018/bialobrzeski-przystanek-zdrowia-i-relaksu.html